Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka inwestycyjna Korzeń Królewski

Korzeń Królewski, mazowieckie

  • 500 000 zł
  • 8 100 m²
  • 61,73 zł/m²

Zdjęcie

Małgorzata Żółto...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna Korzeń Królewski

Korzeń Królewski, mazowieckie

zaktualizowane:
4 maja 2026

500 000 zł

8 100 m²

61,73 zł/m²

Działka inwestycyjna Korzeń Królewski

Zaktualizowane: 4 maja 2026

500 000 zł 8 100 m² 61,73 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 500 000 zł (61,73 zł/m²)
  • Działka: inwestycyjna, 8 100 m²
  •   określone warunki zabudowy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości IDEA poleca:
Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok.8000 m², położona w malowniczej okolicy pełnej przyrody.

Nr działki - 22

Lokalizacja: Korzeń Królewski gm. Łąck

Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (P1), co zapewnia stabilność w planowaniu zabudowy i wykorzystaniu terenu. Idealna na prowadzenie działalności produkcyjno-usługowej. (...)

Agent

Małgorzata Żółtowska

729 610...

729 610 520

511 029 142

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Małgorzata Żółtowska

729 610...

729 610 520

511 029 142

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej